Słownik absolwentów

Słownik absolwentów

Biograficznego Absolwentów Kościańskiego Gimnazjum i Liceum z lat 1923 - 1960. Pomieszczono w nim biogramy stu Absolwentów naszej Szkoły. Organizatorów życia politycznego, gospodarczego i kulturalnego. Nauczycieli i lekarzy, księży i prawników, żołnierzy i ekonomistów, animatorów kultury, artystów i uczonych.
Dziś staraniem naszego kolegi Zdzisława Wojtczaka ukazuje się drugi zeszył Słownika. Znajdziemy w nim ponad pięćdziesiąt dalszych biogramów Absolwentów naszej Szkoły. Myślę, że niewiele szkół średnich w Polsce może pochwalić się tego rodzaju słownikiem. Pozostaje mi więc tylko podziękować Zdzisławowi za dotychczasowy wysiłek i życzyć, ijemu i nam wszystkim, kolejnych zeszytów Słownika.

Czesława Nowak Prezes Stowarzyszenia

zalacznikSłownik absolwentów (7262 KB)    >> pobierz <<