Nasze LO

Front

Slajd

Witamy wszystkich absolwentów i sympatyków naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy  do odwiedzenia naszej strony internetowej. Znajdziecie tutaj wiele ciekawych informacji. Szczególnie polecamy  biografie o naszych profesorach. Liczymy na Waszą aktywność w kreowaniu strony np. poprzez przekazywanie informacji o organizowanych zjazdach przez poszczególne klasy czy roczniki. Dzięki tej stronie możemy wspólnie powrócić do przeszłości, do wspaniałych czasów szkolnych, czasów naszej młodości.

Pragniemy również zachęcić wszystkich absolwentów do zamieszczania swoich zdjęć maturalnych w panelu absolwenci. Tylko od nas zależy, czy uda nam się uzupełnić wszystkie zdjęcia w przygotowanym wykazie roczników i klas.

Spotkajmy się na naszej stronie.

Życzenia świąteczne 2018-12-21

Gdy opłatkiem się łamiemy,

to życzymy bliskim,

żeby pokój był na ziemi

i niósł miłość wszystkim.

Życzymy również całemu światu

tego co wszystkim potrzeba

ładu, uśmiechu, słońca i kwiatów

braterstwa, pracy i chleba.

K. Chojecka

Słowa te zachęcają do zajrzenia w głąb siebie i przyjaznego spojrzenia na drugiego człowieka.

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy!

Święta Bożego Narodzenia i zbliżający się Nowy Rok są okazją do zaniechania wszelkich swarów i złożenia sobie życzeń.

Z całego serca życzymy Państwu wzajemnego zrozumienia, siły i zdecydowania szczególnie w ważnych sprawach życiowych, wrażliwości na przemijanie czasu i nieodkładanie decyzji, okazji, życia na później. Życzymy również, aby wszystkie dni były wyjątkowe jak ten wigilijny wieczór, by na co dzień gościł optymizm, a na twarzach zawsze promieniał uśmiech. Niech miłość i nadzieja towarzyszy na każdym kroku, a Dobry Los będzie przewodnikiem przez cały Rok 2019 i pokaże tylko najpiękniejsze momenty życia.

Prezes SAGiL

Czesława Pogorzelska-Albińska